Fitch підвищило рейтинги семи українських банків


Fitch підвищило рейтинги семи українських банків

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило довгострокові рейтинги дефолту емітента в іноземній валюті (РДЕ) семи українських банків з рівня “B-” до “B”, прогнози щодо них позитивні.

Читайте також: Fitch поліпшило рейтинги українських міст

Зокрема, поліпшені рейтинги Ощадбанку, Укрексімбанку, ПриватБанку, Укргазбанку, Креді Агріколь Банку, Прокредит Банку і Правекс-Банку.

Агентство також підтвердило довгостроковий РДЕ Альфа-Банку (Україна) в іноземній валюті на рівні “В-” зі стабільним прогнозом, одночасно знизивши його рейтинг за національною шкалою з AA (ukr) до BBB + (ukr).

Крім того Fitch поставило рейтинги життєздатності перерахованих вище банків на можливий перегляд у бік збільшення (RWP).

RWP відображає очікування Fitch, згідно з якими посилення макроекономічної стабільності в Україні, досить хороші економічні перспективи, а також подальша стабілізація кредитного профілю держави повинні мати позитивні наслідки для кредитоспроможності банку як самостійної одиниці. Погляд Fitch на операційне середовище в Україні також враховує показники, що свідчать про відновлення банківського сектора, поліпшення загального рівня платоспроможності і зниженні ризиків рефінансування”, – йдеться в повідомленні.

Fitch вказало, що дане підвищення стало можливим завдяки аналогічному перегляду суверенного рейтингу України 6 вересня 2019 роки з рівня “B-” до “B”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua