Розумні телевізори й колонки передають дані користувачів третім сторонам


Розумні телевізори й колонки передають дані користувачів третім сторонам

Розумні телевізори передають конфіденційні дані своїх користувачів стороннім компаніям, серед яких Netflix, Google, Facebook, а також рекламні агентства.

До таких висновків прийшли вчені за підсумками двох великих досліджень. Про це повідомляє DailyComm.

Читайте також: Facebook змінив функцію розпізнавання облич

Дослідники виявили, що ряд телевізорів Smart TV, в тому числі виробництва Samsung і LG, а також мультимедійні цифрові приставки Roku і Amazon FireTV, передавали Netflix і стороннім рекламним компаніям такі приватні дані, як місце розташування і IP-адресу.

Також з’ясувалося, що особисті дані користувачів відправляють третім сторонам і інші пристрої зі смарт-функціями, такі як розумні колонки і камери. Серед тих, кому відправлялася інформація, – Spotify і Microsoft.

Amazon, Google, Akamai і Microsoft були найчастішими адресатами, яким відправлялися дані користувачів. Вчені пов’язують це з тим, що дані компанії надають хмарні і мережеві послуги для розумних пристроїв.

Сторонні компанії отримують дані про тип пристроїв, місцезнаходження і навіть про те, коли ними користуються. Таким чином вони можуть дізнатися, коли люди відсутні або присутні вдома, попереджають дослідники.

Дослідження ще раз піднімає проблематику конфіденційності даних користувачів в інтернеті і наголошує на необхідності посилення контролю в цій сфері.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua