5G-обладнання Ericsson складають роботи


5G-обладнання Ericsson складають роботи

Компанія Ericsson завершила повну автоматизацію процесу виробництва на власній фабриці в китайському місті Нанкін, що спеціалізується на випуску продуктів для мереж радіодоступу 5G і 4G.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Читайте також: Запуск 5G в Україні: Федоров розповів про перспективи введення мережі

Для розпізнавання компонентів на виробничій лінії тепер застосовуються технології штучного інтелекту (ШІ) – це підвищує ефективність і точність виробництва і, як наслідок, позитивно впливає на якість продукції.

Модернізація всіх етапів виробництва зайняла півтора року і обійшлася Ericsson в 500 млн шведських крон ($51,5 млн).

На повністю автоматизованій лінії зараз складаються базові станції для мереж 5G. Також передбачено автоматизований пакувальний конвеєр, який працює з продуктами 4G і 5G.

Крім того, були модернізовані лінії для тестування обладнання з підтримкою технологій 5G – це зроблено для підвищення якості, нарощування ефективності та збільшення гнучкості випуску всього 5G-портфеля компанії. Для моментального оповіщення про збої та у непередбачених ситуаціях на 45 робочих станціях впроваджено новітні технології мобільного інтернету речей.

За розрахунками Ericsson, оператори в Китаї будуть розгортати технології 5G швидкими темпами, і компанія вже готова до зростаючого попиту на новітні базові станції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua