ДФС оштрафувала Тріолан на 3,7 млрд грн


ДФС оштрафувала Тріолан на 3,7 млрд грн

Окружний адмінсуд Києва відмовився задовольнити позов компанії Тріолан.Мані в Головне управління ДФС в місті Києві про скасування податкового повідомлення-рішення, яким до провайдера за порушення Положення про ведення касових операцій у національній валюті застосований штраф у розмірі 3,7 млрд грн.

Про це повідомляє FINBALANCE з посиланням на судові матеріали справи.

Як стало відомо ДФС, компанія Тріолан.Мані переказувала кошти в гривнях через програмно-технічні комплекси самообслуговування без використання реєстраторів розрахункових операцій.

За результатами податкової перевірки, проведеної 1 березня цього року, фіскалами було встановлено, що в період з 1 січня 2016 року по 22 лютого 2019 року використовувалися 234 відповідніх ПТКС, а обсяг операцій з прийому готівкових коштів склав 738,6 млн грн. І хоча гроші здавалися в банк, однак вони “в касовій книзі не відображені, прибуткові касові ордери та видаткові касові ордери на вищевказану суму не складалися, і як наслідок зазначена сума коштів не оприбуткована”.

З огляду на це, фіскали наклали штраф на провайдера Тріолан.Мані в розмірі 3,7 млрд грн.

“Позивач був зобов’язаний здійснювати облік готівки в касовій книзі на повну суму її фактичних надходжень (до ПТКС) на підставі прибуткових касових ордерів, чого позивачем на власний розсуд зроблено не було”, – підкреслив суд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua