Airbus тестує технології «розумного салону» на борту реального літака (фото)


Airbus тестує технології «розумного салону» на борту реального літака (фото)

Airbus почав льотні випробування технології «розумного салону» Connected Experience на борту літака-лабораторії A350-900.

На повітряне судно встановили створені за новою концепцією крісла Recaro, кухню gategroup, систему бездротового управління шторками ілюмінаторів, температурою салону, світлом, викликами бортпровідників, туалетами і обладнанням для показу інформаційних повідомлень у вигляді візуальних проекцій в салоні.

Надалі Airbus має намір додавати в літак-лабораторію нові елементи для проведення випробувань у міру їх готовності.

Концепція Connected Experience базується на зборі та наданні інформації про параметри, що відповідають за безпеку або обслуговування пасажирів.

Вона дозволяє надавати мандрівникам персоналізований сервіс, наприклад, адаптований під конкретного пасажира контент розважальної системи, однак для цього авіакомпанії будуть вести збір інформації про попередні пошукові запити, інтереси та вподобання клієнта.


Салон Airbus A350-900 з елементами Connected Experience. Фото: Airbus

Нові крісла передаватимуть бортпровідникам інформацію про те, де пасажир не повернув спинку у вертикальне положення, не прибрав столик або ж не пристебнув ремінь.

Концепція розумної кухні має полегшити роботу персоналу, надаючи інформацію про знаходження конкретних порцій їжі і їх кількість у візках.

Робота системи також передбачає збір даних в спеціальне хмарне сховище на випадок, якщо ця інформація буде потрібна авіакомпаніям для аналізу вподобань пасажирів, виявлення певних тенденцій щодо тих чи інших маршрутів або ж оцінки роботи салонного обладнання та проведення превентивного обслуговування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua