У Мінцифри назвали рік, коли вся Україна буде покрита зв'язком 3G і 4G


У Мінцифри назвали рік, коли вся Україна буде покрита зв'язком 3G і 4G

До 2023 року вся територія України має бути покрита зв’язком 3G і 4G.

Про це під час виступу на Ялтинській європейській стратегії (YES) заявив віцепрем’єр-міністр, міністр з питань цифрової трансформації Михайло Федоров.

“У найближчі три роки хочемо зробити так, щоб 100% соціальної інфраструктури і 100% населених пунктів отримали доступ до широкосмугового інтернету взагалі”, – сказав Федоров.

Він зазначив, що Мінцифри ініціює закріплення на законодавчому рівні мінімальну швидкість інтернету.

Відповідно до указу попереднього президента Петра Порошенка 2020 року в Україні мають почати впроваджувати 5G-зв’язок. Федоров сказав, що цей процес не стартує, допоки не забезпечать повноцінну роботу 3G і 4G.

“На форумі в Маріуполі ми презентуємо план, як ми, я думаю, за рік або два зробимо так, щоб на кожній ділянці в Україні у нас був класний 3G і 4G. І поки ми не полагодимо такі базові речі, ми не перейдемо на наступний рівень. Коли я буду їхати потягом, наприклад, до Запоріжжя, і на всьому шляху буде якісне покриття 4G, тоді можемо говорити про 5G”, – зазначив Федоров.

Найближчим часом разом з провідними надавачами послуг мобільного зв’язку планують розробити концепцію, що визначить, як досягти реалістичної мети щодо розвитку інфраструктури якомога скоріше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua