Гончарук оцінив ризики інвесторів в Україні


Гончарук оцінив ризики інвесторів в Україні

Прем’єр Олексій Гончарук закликає великий український бізнес інвестувати в проекти в Україні і переконує іноземних інвесторів, що в Україні вони можуть багато заробити.

Про це він сказав в суботу, 14 вересня, під час свого виступу на конференції YES.

Говорячи про те, навіщо іноземним інвесторам вкладати гроші в Україну, Гончарук зазначив, що тут “досить низька база для старту, сюди можна дешево зайти”.

За його словами, досвід східноєвропейських країн свідчить, що ті інвестори, які зайшли в ці країни раніше всіх, заробили найбільше.

“Логіка дуже проста: хто зайде раніше, то заробить більше”, – сказав Гончарук.

Відповідаючи на аргумент, про те, що інвесторів стримує корупція, Гончарук заявив, що вони повинні бути готові до ризиків.

“Кількість грошей, які ти можеш заробити в країні, завжди корелює з ризиками, які ти на себе береш. Якщо ти хочеш заробити більше, ти повинен розуміти, що тут є ризики”, – зазначив він.

Однак, за словами прем’єра, нова українська влада зробить все, щоб зменшити ризики для тих інвесторів, “що не побояться прийти в Україну”. Він запевнив, що ці ризики будуть зменшуватися дуже швидко, і корупція незабаром буде подолана.

“Для мене маркером (довіри до України – ред.) стане, коли я побачу, що великий український бізнес почне інвестувати в Україну”, – зазначив Гончарук, заявивши, що хоче, щоб великий український бізнес почав інвестувати в Україну.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua