Яким буде розблокування за обличчям в новому смартфоні Google Pixel 4 XL (фото)


Яким буде розблокування за обличчям в новому смартфоні Google Pixel 4 XL (фото)

В’єтнамський сайт GenK надав розгорнуту інформацію про те, як буде працювати розпізнавання облич в нових смартфонах Google.

Читайте також: Motorola готує недорогий смартфон

Тут можна виділити кілька ключових моментів. Технологія працює як зі звичайними, так і злегка затемненими сонцезахисними окулярами. Зображення та біометричні дані, що використовуються для розблокування смартфона, зберігаються тільки на смартфоні. Ви можете видалити їх в будь-який час. Смартфон може бути розблоковано кимось іншим, якщо він піднесе пристрій до вашого обличчя, а ваші очі в цей момент будуть відкриті. Смартфон може бути розблокований кимось іншим, схожим на вас, наприклад, братом/сестрою.

Це говорить про те, що Google розуміє всі недоліки технології, з якими користувачі, ймовірно, зіткнуться, і попереджає про них заздалегідь.

Є ще один цікавий момент: судячи із зображення екрану налаштування, Google не придумала для цієї функції якусь химерну назву. Це просто «розблокування за обличчям». Після стартового вікна з інформацією іде анімація, що показує, як треба рухати головою, а внизу екрану є опція для тих, хто обмежений у рухах.

Єдиним біометричним методом захисту в смартфонах Pixel 4 буде розпізнавання за обличчям. Google вже офіційно підтвердила, що обладнає їх системою датчиків під назвою Soli. Крім розблокування, вона зможе виконувати функцію Motion Sense, яка дозволить користувачам здійснювати різні дії на пристрої за допомогою жестів, не торкаючись екрана.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua