0 800 307 555
0 800 307 555

Міжбанк: чи будуть грати "на зниження"


Міжбанк: чи будуть грати "на зниження"

Цього четверга ситуація на валютному ринку знову буде досить цікавою і найголовніше – з продовженням спроб серйозної гри “на зниження” як з боку прямих покупців валюти, так і з боку спекулянтів.

І ті, й інші просто спробують скористатися ситуацією на міжбанку і перевищенням пропозиції над попитом. Причому зростання пропозиції викликане як діями нерезидентів, так і поведінкою експортерів.

Іноземці активно викуповують українські гривневі і валютні ОВДП як на первинному, так і на вторинному ринку, і це забезпечує приплив “гарячої” валюти на міжбанк, збиваючи котирування.

Експортерам же нікуди діватися. Гривня їм потрібна для фінансування поточної діяльності, а її дефіцит на ринку призводить до того, що реальні продавці валюти змушені поступатися за курсом і підтримувати цим спадний тренд по долару на торгах. Покупці це відчувають і не поспішають купувати валюту, відчайдушно збиваючи котирування.

Сьогодні спроби “притиснути” долар продовжаться, а головним покупцем надлишку валюти буде Нацбанк. Він знову буде викуповувати долар на торгах через Matching, чим знову утримає курс американської валюти від істотного ситуативного обвалу.

Ми очікуємо в четвер обсягів операцій на міжбанку в межах до 220-230 млн доларів при укладенні до 440-480 угод і прогнозуємо активні спроби спекулятивного зниження курсу долара в межах коридору 24,75-25,00 гривень. Нижче рівня в 24,75 гривень курс не піде через викуп валюти регулятором.

Якби НБУ не викуповував зараз цей надлишок, то за нашими оцінками курс долара скерувався б до нової мети 24,50-24,60 до наступного понеділка.

Курс долара на Міжбанку – графік:

Середні курси валют на Міжбанку після відкриття ринку:
долар США – 24,91 / 24,94
євро – 27,39 / 27,41
російський рубль – 0,3809 / 0,3815

Курси валют на Міжбанку
СМС-розсилка Курсів на Міжбанку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua