VMware представила нові рішення для гібридної Хмари


VMware представила нові рішення для гібридної Хмари

VMware анонсувала нові рішення для гібридної хмари, які дозволяють створювати і запускати додатки, а також керувати ними в єдиній інфраструктурі, обираючи між власним дата-центром, публічною хмарою або інфраструктурою периферійних обчислень.

Серед нових рішень — VMware Hybrid Cloud Operations. Воно спрощує управління системами і додатками за рахунок автоматизації, контролю витрат і ресурсів, забезпечення нормативної відповідності, безпеки і прозорості.

Рішення VMware vRealize Automation 8.0 дозволить ІТ і DevOps автоматизувати розгортання та задачі експлуатації «другого дня» для складних додатків, віртуальних машин і контейнерів в хмарі.

Компанія пропонує каталог VMware Cloud Marketplace, де замовники можуть шукати і впроваджувати сторонні рішення для платформ VMware в публічних, приватних і гібридних хмарних середовищах.

Довідка Finance.ua:

  • VMware Сloud охоплює всі основні публічні Хмари (AWS, Azure, Google Cloud, IBM Cloud), а також більш ніж 60 партнерів VMware Cloud Verified по всьому світу. Понад 70 млн додатків функціонують на базі ПЗ VMware, з них 10 млн перебувають в хмарі. Додатки запускаються в 10 тис. центрах обробки даних, що перебувають під управлінням провайдерів VMware Cloud.
  • За даними дослідження VMware, приблизно дві третини клієнтів, що користуються хмарними технологіями, шукають єдину модель, яка охоплює дата-центр, хмару і периферію.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua