0 800 307 555
0 800 307 555

Біржа Гонконгу запропонувала злиття Лондонській фондовій біржі


Біржа Гонконгу запропонувала злиття Лондонській фондовій біржі

Hong Kong Exchanges & Clearing Ltd. (HKEx) зробила пропозицію Лондонській фондовій біржі (LSE) про об’єднання, повідомляється в прес-релізі гонконгської компанії.

HKEx пропонує акціонерам lseg за кожний папір, що їм належить, по 20,45 фунта стерлінгів і по 2,495 нових акцій HKEx. Підсумкова сума становить 83,61 фунта, виходячи з котирувань на закриття ринку 10 вересня і курсу 9,6865 гонконгського долара за 1 фунт.

Загальна сума операції оцінюється в 29,6 млрд фунтів ($36,6 млрд).

Ціна акцій LSEG за підсумками торгів у вівторок становила 68,04 фунта, таким чином, пропозиція HKEx перевищує її на 22,9%.

Як наголошується в повідомленні, “пропоноване об’єднання зміцнить обидва бізнеси, дозволить їм краще впроваджувати інновації на різних ринках і в різних регіонах, а також запропонує учасникам ринку та інвесторам безпрецедентний глобальний ринковий зв’язок”.

Довідка Finance.ua:

  • HKEx є одним з найбільших в світі біржових операторів. Компанія здійснює торгівлю та кліринг на ринках цінних паперів і деривативів, а також з 2012 року є власником Лондонської біржі металів (LME).
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua