Депутати ухвалили закон про габаритно-ваговий контроль на дорогах


Депутати ухвалили закон про габаритно-ваговий контроль на дорогах

Рада ухвалила в цілому законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю.

Читайте також: На дорогах України будуть автоматично зважувати авто

За проект проголосували 331 народних обранців.

Законопроєкт №1047 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю” покликаний попередити передчасне руйнування автомобільних доріг перевантаженими транспортними засобами.

Він унеможливлює надмірні витрати бюджетних коштів на усунення наслідків такого руйнування та поліпшує умови безпечного руху на автомобільних дорогах.

Проектом закону передбачається:

  • за перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм від 5% до 10% при перевезенні вантажу без відповідного дозволу накладається штраф у розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
  • перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм від 10% до 20% при перевезенні вантажу без відповідного дозволу – штраф у розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
  • перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм понад 20% при перевезенні вантажу без відповідного дозволу – штраф у розмірі 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua