Міжбанк: обсяги сьогодні будуть значними


Міжбанк: обсяги сьогодні будуть значними

У середу на валютному ринку знову не буде нудно нікому: ні клієнтам, ні банкам, ні самому регулятору.

Головна новина, яка робить сьогоднішній день на ресурсному і валютному міжбанку України – результати вчорашнього аукціону Мінфіну з розміщення ОВДП і розрахунки за ним. Розрахуватися треба сьогодні і покупцям облігацій знадобиться як гривня, так долар.

Мінфін зміг розмістити ОВДП на дуже велику суму – в еквіваленті 16,5 млрд гривень (на 2,824 млрд гривень і на 546,8 млн доларів. Тож обсяги руху ресурсів сьогодні будуть значними. Не дарма коррахунки банків на ранок середи вже зросли відразу на 12,39 млрд гривень – до 56,7 млрд. Основний приріст цієї ліквідності сьогодні піде на рахунки Мінфіну України як оплата за куплені ОВДП.

Нерезиденти будуть сьогодні знову дуже активні на нашому ринку, але тільки частина валютних ресурсів пройде через міжбанк. Річ у тім, що за куплені валютні облігації іноземці розрахуються безпосередньо в доларі. А ось продавати валюту вони будуть тільки в тих сумах, яких їм бракує на оплату гривневих паперів.

Місцеві компанії сьогодні продовжать проводити тільки свої поточні господарські операції і будуть активно купувати і продавати валюту на міжбанку для забезпечення своїх зовнішньоекономічних угод. А також готуватися до майбутніх авансових розрахунків з персоналом за першу половину вересня і податкових платежів незабаром. Спекулянти продовжать працювати як в форматі “в дві сторони”, так і постараються погойдати курс протягом дня, підлаштовуючись під дії великих гравців.

За рахунок операцій на валютному ринку за розрахунками за куплені вчора на аукціоні ОВДП – ми очікуємо в середу статистику торгів в межах до 310 млн доларів при укладенні до 630 угод і прогнозуємо досить широкий коридор по долару на міжбанку в межах 24,75-25,05 гривень. НБУ знову буде викуповувати надлишок пропозиції на торгах через Matching, чим утримає курс американської валюти від обвалу нижче 24,75 гривень.

Курс долара на Міжбанку – графік:

Середні курси валют на Міжбанку після відкриття ринку:
долар США – 25,00 / 25,03
євро – 27,60 / 27,62
російський рубль – 0,3814 / 0,3822

Курси валют на Міжбанку
СМС-розсилка Курсів на Міжбанку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua