McDonald's купує розробника технологій розпізнавання голосу для автоматизації "Мак-Авто"


McDonald's купує розробника технологій розпізнавання голосу для автоматизації "Мак-Авто"

McDonald’s Corp., найбільша в світі мережа ресторанів швидкого харчування, купує стартап Apprente Inc., розробника технологій розпізнавання голосу, розраховуючи використовувати його технології для автоматизації напрямку “Мак-Авто”.

У планах McDonald’s – замінити машиною людину, що приймає замовлення клієнтів “Мак-Авто” і передає інформацію про них на кухню. У компанії розраховують, що це дозволить прискорити процес видачі замовлень і, відповідно, просування автомобілів у черзі.

Наразі McDonald’s вже тестує подібну систему в своїх ресторанах в Чикаго, проте вона як і раніше контролюється співробітниками, які можуть прийти на допомогу при необхідності.

Для McDonald’s купівля Apprente, в якій працює менше 20 осіб, є третьою угодою з придбання технологічних стартапів за останні шість місяців, що повністю відповідає стратегії компанії зі збільшення використання машин і штучного інтелекту, пише Bloomberg.

McDonald’s планує використовувати штаб-квартиру Apprente в Маунтін-В’ю, де також базується, наприклад, Alphabet Inc., для відкриття технологічної лабораторії.

McDonald’s також вкладає кошти в додатки для замовлення їжі й кіоски для замовлення в ресторанах компанії.

Apprente, заснована в 2017 році, створює технології, що дозволяють розпізнавати мову діалогу, що дає можливості для їх широкого використання в сфері швидкого харчування. McDonald’s вже тестує ці технології в двох ресторанах і, за словами Істбрука, планує впроваджувати їх на всій території США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua