В УЗ відповіли, на що спрямують кошти, залучені від дорозміщення єврооблігацій


В УЗ відповіли, на що спрямують кошти, залучені від дорозміщення єврооблігацій

АТ “Укрзалізниця” направить кошти, залучені від дорозміщення єврооблігацій на суму майже $100 млн, на оновлення залізничного полотна транспортних коридорів TEN-T (транс’європейська транспортна система).

Про це повідомив на своїй сторінці міністр інфраструктури Владислав Криклій.

“Україна інтегрується в транспортну систему ЄС. Сьогодні “Укрзалізниця” розмістила майже $100 млн єврооблігацій з кінцевим терміном погашення додаткового випуску – в 2024 році і з ефективною ставкою в 7,292% річних. Ставка купона за бондами є найнижчою з 2011 року серед квазісуверенних позичальників з України”, – зазначив міністр.

За його словами, отримані кошти підуть на оновлення залізничного полотна транспортних коридорів TEN-T, через які проходить близько 80% всіх транзитних вантажів.

“Всі закупівлі в рамках цього фінансування пройдуть на якісно новому рівні організації та значно розшириться перелік можливих постачальників. Очікуємо економію за рахунок більшої конкуренції”, – зазначив Криклій.

Довідка Finance.ua:

 • “Укрзалізниця” залучила $100 млн, дорозмістить єврооблігації з погашенням в 2024 році на $94,9 млн за номіналом.
 • 2 липня 2019 року “Укрзалізниця” розмістила 5-річні євробонди на $500 млн під 8,25% річних. Організаторами розміщення виступили JP Morgan і інвесткомпанія Dragon Capital. Встановлена ​​ставка виявилася більш ніж на 1,5 процентних пункту нижче купона за наявним випуском від 2013 року.
 • За даними голови правління “Укрзалізниці” Євгена Кравцова, понад 175 інвесторів з Великобританії, континентальної Європи, США та Азії представили свої пропозиції про придбання цінних паперів, а попит в 5 разів перевищив пропозицію і досяг $2,5 млрд.
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

 • !

  Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua