Німеччина не отримала користі від переходу на "зелену" енергію


Німеччина не отримала користі від переходу на "зелену" енергію

Перехід Німеччини на відновлювані джерела енергії (ВДЕ) не призвів до зниження викидів вуглекислого газу в атмосферу, але збільшив вартість енергії для споживачів.

Про це заявила старший виконавчий віце-президент Electricite de France (EDF) Маріанн Легно на Світовому енергетичному конгресі.

Читайте також: У світі зростає попит на зелену енергію – ОНН

“Якщо ми подивимося на процес переходу від використання одних видів енергії до інших у Німеччині, що стало рішучими політичними заходами, рівень викидів СО2 зараз такий самий, який був у 90-х роках. Проте величезна сума витрат покладена на жителів і платників податків, тому що були інвестовані величезні суми у відновлювані джерела енергії. І коли немає сонця або вітру, потрібне базове навантаження. Що є базовим навантаженням у Німеччині? Це буре вугілля”, – сказала вона.

“Ціни на енергію в Німеччині для промислових споживачів на 30% вищі, ніж у Франції. Давайте оперувати фактами і цифрами, а не ідеологією!” – зазначила вона.

На її думку, в кожній країні в сфері енергетики має ухвалюватися індивідуальний комплекс рішень.

На цьому ж конгресі голова OMV Райнер Зеле закликав громадян замислюватися над проблемою викидів і шукати, як вони в повсякденному житті можуть робити внесок у її вирішення, а не перекладати її на політиків і промисловість.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua