0 800 307 555
0 800 307 555

РРО на телефони, девайси: Рада ухвалила законопроект 1053-1 за основу


РРО на телефони, девайси: Рада ухвалила законопроект 1053-1 за основу

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект 1053-1 про внесення змін до закону “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” в частині детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг.

Проект закону про фіскалізацію розрахункових операцій підтримали 257 народних депутатів при необхідних 226 голосах.

Згідно з текстом законопроекту, підприємцям пропонується використовувати програмні РРО поряд з традиційними. Крім цього, законопроект спрощує процедуру реєстрації такого апарату.

“Це законопроект, яким ми переносимо РРО на телефони, девайси”, – зазначив народний депутат від партії “Голос” Ярослав Железняк.

*При цьому штрафи за порушення роботи з РРО (видачу чека на неповну суму вартості товарів чи послуг, наприклад, або непроведення розрахункових операцій через РРО) збільшуються до 150% вартості товару за перше порушення і до 250% вартості за наступні. Документ передбачає також збільшення штрафів за інші порушення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua