Міжбанк: 25, чи чекати знову


Міжбанк: 25, чи чекати знову

У вівторок на валютному ринку буде дедалі веселіше. Нудьгувати не доведеться ні клієнтам, ні банкам, ні НБУ. Основна причина – проведення сьогодні нового аукціону Мінфіну з розміщення ОВДП.

Уже з учорашнього дня нерезиденти були помічені на ринку з продажами валюти під купівлю облігацій і їхні операції обвалили долар в понеділок нижче 25 гривень.

Сьогодні курс міжбанку залишиться заручником двох основних чинників:

1) Операції нерезидентів і місцевих інвесторів з купівлі ОВДП на аукціоні Мінфіну України та його результати. Позаяк сьогодні будуть пропонуватися як гривневі, так і валютні облігації – інтерес до валюти буде двояким. Частина торговців буде скуповувати валюту (якщо вони вирішать купувати доларові папери) або просто заведуть долар в країну для купівлі таких ОВДП, а частина (ті, хто зробить ставку на гривневі облігації) – навпаки, будуть продовжувати продавати валюту на міжбанку для фінансування своїх купівель цих облігацій.

За рахунок операцій на валютному ринку під аукціон ОВДП – ми очікуємо у вівторок зростання обсягу статистики торгів в межах 270-310 млн доларів при укладенні до 570-630 угод.

2) Поточна діяльність компаній. Тут поки без особливих змін – клієнтам треба проводити свої поточні господарські операції і вони будуть активно купувати і продавати валюту на міжбанку для забезпечення своїх зовнішньоекономічних угод. Спекулянти постараються скористатися вчорашнім настроєм ринку на зміцнення гривні і намагатимуться вести гру «на пониження». Не поспішатимуть з купівлею валюти і імпортери. Вони будуть намагатися скупитися подешевше і жорстко торгуватися за курсом.

З огляду на те, що основна частина чинників і мотивацій клієнтів зараз працює проти долара – ми прогнозуємо на вівторок подальше просідання котирувань по долару в межах 24,75-24,90 гривень з періодичними спробами спекулянтів ще більше придавити котирування американської валюти до мети 24,60-24,65 гривень в середу.

Курс долара на Міжбанку – графік:

Середні курси валют на Міжбанку після відкриття ринку:
долар США – 24,95 / 24,97
євро – 25,57 / 25,60
російський рубль – 0,3790 / 0,3798

Курси валют на Міжбанку
СМС-розсилка Курсів на Міжбанку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua