Херсонську нафтоперевалку продають за 200 мільйонів


Херсонську нафтоперевалку продають за 200 мільйонів

Державне підприємство “СЕТАМ” продає заарештований Державною виконавчою службою Міністерства юстиції Херсонський нафтоперевалочний комплекс за 201,48 мільйона гривень.

Про це повідомляє прес-служба СЕТАМ.

На аукціон виставлено майновий комплекс загальною площею 5471,5 кв.м. Стартова ціна лота за оцінкою незалежного суб’єкта оціночної діяльності на замовлення державного виконавця – 201,482 млн грн.

Дата проведення торгів – 9 жовтня 2019 року.

Нагадаємо, агентство з розшуку та менеджменту активів передало Херсонський нафтоперевалочний комплекс, який раніше належав Сергію Курченку, в управління невідомої компанії “Вествайт трейд”, яка має ознаки фіктивності.

В Агентстві з розшуку та менеджменту активів, коментуючи передачу управління Херсонським нафтоперевалочним комплексом невідомій компанії, заявили, що провели повноцінний і законний конкурс.

Восени 2014 року Приморський суд Одеси в рамках кримінального провадження у справі Сергія Курченка передав Херсонський нафтоперевалочний комплекс в якості речового доказу в оперативне управління державному “Підприємству із забезпечення нафтопродуктами”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua