FlixBus починає тестувати водневі автобуси


FlixBus починає тестувати водневі автобуси

Європейський автобусний лоукостер Flixbus, що працює в тому числі на ринку України, оголосив про інвестиції в технології альтернативного палива.

Незабаром компанія планує почати тестування перших міжміських автобусів з паливними елементами в Європі, проект буде здійснюватися у співпраці з німецькою компанією Freudenberg Sealing Technologies.

Транспорт на паливних елементах зможе проїхати не менше 500 кілометрів на одній заправці, а дозаправка триватиме до 20 хвилин. Особливості експлуатації автобусів на паливних елементах, такі як потужність і прискорення, повинні будуть відповідати сучасним стандартам автобусів, розрахованих на поїздки на далекі відстані. На першому етапі проекту новою технологією буде оснащена обрана частина автопарку FlixBus. Уже ведуться попередні переговори з виробниками щодо розробки автобусів для цього проекту.

Водночас FlixMobility, материнська компанія брендів FlixBus і FlixTrain, також анонсувала план дій щодо захисту клімату, який передбачає 100% нейтральність CO2. Компанія планує створення «зеленого» автопарку, інвестування в технології, що зменшують вплив на клімат, наприклад, електроавтобуси, автобуси, що працюють на паливних елементах (водневі) і автобуси, що працюють на біогазі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua