З 1 листопада "Київпастранс" звільнить усіх кондукторів


З 1 листопада "Київпастранс" звільнить усіх кондукторів

КП “Київпастранс” скорочує посади кондукторів у зв’язку з переходом на автоматизовану систему оплати проїзду, яка запрацює з 1 листопада, в результаті майже 1100 осіб починаючи з цього дня втратять роботу.

Про це повідомили в прес-службі КП “Київпастранс” у відповідь на інформаційний запит видання КиевВласть.

Як зазначили на підприємстві, наказ про скорочення всіх посад контролерів-касирів (кондукторів – ред.) датовано 15 серпня 2019 року. Згідно з документом, посади контролерів-касирів у фактичній кількості 1088 осіб (за штатним розкладом мало бути 1767 осіб) скорочуються з 1 листопада 2019 року.

У КП запевнили, що про скорочення кондукторів попередили в установленому законодавством порядку і при звільненні їм мають виплатити вихідну допомогу.

Також в КП зазначають, що не всі, хто працює зараз на посадах кондукторів, покинуть підприємство, Їм, нібито, пропонують інші вакантні посади КП, зокрема, контролерів, стверджують в “Київпастрансі”.

Варто зауважити, що поступове скорочення посад кондукторів відбувалося щонайменше останні три роки. Так, станом на початок 2017 року за фактом в “Київпастрансі” працювало 1257 кондукторів (за штатом 1873 одиниці), на початок 2018 року – 1123 (за штатом 1847 одиниць), а на 1 липня поточного року – вже 1088 (за штатом 1767 одиниць).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua