В Україні обрали аудитора "Укроборонпрому"


В Україні обрали аудитора "Укроборонпрому"

Міжнародна аудиторська компанія “Baker Tilly Ukraine” стала переможцем аукціону на проведення аудиту консолідованої звітності Державного концерну “Укроборонпром”.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

До аукціону були допущені два учасники, що входять до шести найбільших аудиторських компаній світового рівня, а саме “Ernst & Young” та “Baker Tilly Ukraine”.

Це стане першим консолідованим аудитом Концерну за всю історію його існування. До цього міжнародні аудити проводилися лише в окремих підприємствах-учасниках Концерну.

Процес пошуку аудитора для “Укроборонпрому” триває з 2017 року і був розблокований влітку 2019-го, коли Президент України Володимир Зеленський оновив склад Наглядової ради Концерну.

“Виявилося, що за місяць можливо і підготувати необхідний пакет документів, і провести торги на ProZorro, і розпочати підготовку внутрішньої команди, яка супроводжуватиме аудиторів та організовуватиме весь процес. Моє бачення – аудитори мають почати працювати в Концерні до кінця поточного року. Зараз створюємо для них ці умови”, – прокоментував результати аукціону генеральний директор Айварас Абромавічус.

Проведення міжнародного аудиту фінансової діяльності Концерну із залученням міжнародних експертів він назвав головним завданням на найближчу перспективу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua