Франція оштрафувала Amazon на 4 млн євро


Франція оштрафувала Amazon на 4 млн євро

У Парижі Торговий суд зобов’язав дві філії американської компанії Amazon виплатити штраф у розмірі 4 млн євро за укладення не відповідних торговельному кодексу договорів з учасниками її електронного торговельного майданчика.

Справу за позовом міністра економіки і фінансів Франції Брюно Ле Мера розслідувало Головне управління з питань конкуренції, споживання та боротьби з шахрайством (DGCCRF).

“Суд засудив дві компанії групи Amazon (Amazon Services Europe і Amazon France services) змінити протягом шести місяців кілька пунктів загальних умов використання торговельного майданчика і до виплати штрафу в розмірі 4 млн євро, – йдеться в заяві організації. – Дані зміни допоможуть збалансувати комерційні відносини між Amazon і часто невеликими компаніями, які продають свої товари на цьому майданчику”.

Зазначається, що компанію Amazon зобов’яжуть платити додатково за 10 тис. євро на добу в разі невиконання рішення суду.

Розслідування DGCCRF проводилося з 2016 по 2017 рік стосовно всіх електронних торговельних майданчиків, які працюють на території країни. Зокрема, в укладаених між Amazon і продавцем було виявлено низку пунктів договору, що порушують закон. Вони ставили останнього в завідомо невигідне становище і не відповідали торговельному кодексу Франції. Так, за даними відомства, американська компанія залишила за собою право “в односторонньому порядку змінювати умови угоди” або “заблокувати без попередження або пояснення обліковий запис продавця”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua