Київ опинився серед лідерів із малої приватизації


Київ опинився серед лідерів із малої приватизації

Київ став одним із лідерів у рейтингу міст, які найактивніше проводять малу приватизацію за допомогою електронної системи торгів «ProZorro. Продажі».

Про це повідомляє офіційний портал Києва.

Читайте также: Мала приватизація принесла Україні 1,06 мільярда – Кубів

“До ТОП-5 міст окрім Києва увійшли Маріуполь, Дніпро, Червоноград та Житомир. Разом усі міста України заробили понад 157 мільйонів гривень, з яких 149 мільйонів – завдяки малій приватизації”, – йдеться у повідомленні.

При створенні рейтингу враховувалися 4 напрями, за якими муніципалітети працюють у системі «ProZorro. Продажі»: мала приватизація, оренда нерухомості, продаж майна та оренда тимчасових торгових місць.

“Від початку року ми активно включилися в процес реформи держпродажів через систему «ProZorro. Продажі». На сьогодні ми вже маємо перші хороші результати – у липневих торгах за 4 об’єкти комунальної власності боролися 100 учасників. А ціни збільшуються від початкових ставок у десятки разів”, – розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації Володимир Слончак.

На його думку, наразі це найбільш демократична система, яка дозволяє створити активне конкурентне середовище та мінімізувати втручання у процес продажів владних структур.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua