Де перевірити свій кредитний рейтинг безкоштовно 🧐


Друзі, у нас чудові новини!

Finance.ua запускає сервіс, за допомогою якого кожен читач нашого порталу зможе перевіряти свій кредитний рейтинг абсолютно безкоштовно.

Більш того, за допомогою цього сервісу кожен охочий зможе не тільки бачити свій рейтинг і загальний опис, на сторінці результату на вас чекають рекомендації щодо поліпшення рейтингу.

А що таке кредитний рейтинг і навіщо він мені? Якщо ви вже брали кредит, у вас є кредитний рейтинг. Він підвищується щоразу, коли ви погашаєте позику в строк, і знижується при несвоєчасному погашенні. У рішенні про видачу позики банки і мікрофінансові організації відштовхуються від кредитного рейтингу позичальника. З хорошим балом ви зможете розраховувати на менший відсоток і на більшу суму позики. З поганим — в кредиті можуть зовсім відмовити.

Як часто є сенс перевіряти свій рейтинг? Краще при кожній зміні “обставин”, які могли вплинути на ваш кредитний рейтинг. За допомогою нашого сервісу ви зможете перевіряти свій рейтинг необмежену кількість разів. Але з одного підтвердженого номера телефону можна дізнатися рейтинг тільки для одного ІПН. Вимога Міжнародного бюро кредитних історій.

Сервіс вже доступний за цим посиланням 👀

Користуйтеся і перевіряйте!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua