ФРС змінить політику після зниження процентної ставки


ФРС змінить політику після зниження процентної ставки

Федеральна резервна система (ФРС) ухвалила рішення про зниження базової процентної ставки на липневому засіданні, однак керівники Федрезерву відмовилися від будь-якого прогнозування подальшої політики.

Про це свідчить протокол засідання Федерального комітету з відкритих ринків (FOMC) від 30-31 липня.

ФРС знизила процентну ставку за федеральними кредитними коштами (federal funds rate) на 0,25 процентного пункту – до 2-2,5% річних за підсумками липневого засідання.

Обговорюючи перспективи подальшої монетарної політики, члени FOMC “в цілому виступили за підхід, при якому політика буде визначатися інформацією, що надходить, і її наслідками для економічного прогнозу, і в якому будуть відсутні будь-які ознаки додержання Федрезервом передвстановленого курсу”, йдеться в протоколі.

“Більшість учасників засідання розцінювали зниження ставки на чверть процентного пункту як частину коригування підходу до політики у відповідь на зміну економічного прогнозу за останні місяці”, – наголошується в документі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua