Німеччина вперше продає 30-річні позики під негативні відсотки


Німеччина вперше продає 30-річні позики під негативні відсотки

Німеччина вперше випустила облігації державної позики з 30-річним терміном дії з негативними відсотками. На аукціоні загальним обсягом 824 млн євро середній показник прибутковості німецьких держоблігацій дорівнює -0,11 відсотка.

Про це повідомило Фінансове агентство Федеративної Республіки Німеччина (Bundesrepublik Deutschland Finanzagentur GmbH).

Негативні відсотки означають, що інвестори платять за можливість позичити гроші німецькій державі. Тривога на фінансових ринках, що наростала останнім часом, пов’язана з ризиком нової всесвітньої рецесії, спонукає інвесторів вкладати кошти у державні облігації ФРН, що вважаються надійними.

На тлі торгової війни між США і Китаєм Міжнародний валютний фонд (МВФ) був змушений вкотре знизити прогноз зростання світової економіки на 2019 і 2020 роки. Як випливає з опублікованого в кінці липня огляду світової економіки (World Economic Outlook, WEO), МВФ вважає, що зростання світового ВВП в 2019 році складе 3,2 відсотка. Це на 0,1 відсоткових пункти менше, ніж в аналогічному прогнозі, зробленому в квітні 2019 року. МВФ також на 0,1 процентних пункту знизив прогноз зростання світової економіки в 2020 році. За оцінками експертів, він складе 3,5 відсотка.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua