Чистий прибуток Xiaomi обвалився на 87%


Чистий прибуток Xiaomi обвалився на 87%

У другому кварталі 2019 року виручка китайської компанії Xiaomi склала 51,95 млрд юанів (близько $7,36 млрд), що на 15% більше показника річної давності, що дорівнює 45,24 млрд юанів, повідомляє Reuters.

При цьому, як зазначає агентство, аналітики прогнозували цей показник на рівні 53,52 млрд юанів. Водночас за підсумками першого кварталу зростання виручки в річному вираженні було майже вдвічі вищим – 27%, а чистий прибуток компанії впав на 87%, до 1,96 млрд юанів ($277,5 млн).

З іншого боку, скоригований показник (прибуток до вирахування відсотків, податків і амортизаційних відрахувань) склав 3,64 млрд юанів, що майже на 33% вище за очікування аналітиків. Вони прогнозували його на рівні 2,74 млрд юанів.

Основний дохід Xiaomi приносять смартфони. Незважаючи на успіх лінійки Redmi Note 7 і флагманської серії Xiaomi Mi 9, поставки смартфонів залишилися на торішньому рівні – 32 млн одиниць, що на 5,5 млн більше, ніж у першому кварталі 2019 року.

Причиною такої ситуації для Xiaomi є уповільнення ринку смартфонів в цілому і зниження продажів Xiaomi на домашньому ринку Китаю. Ситуація з конфліктом між США і Huawei призвела до того, що в Китаї всі масово почали купувати смартфони Huawei і Honor, щоб підтримати національного виробника. За даними аналітиків IDC, загальна частка Huawei і Honor у другому кварталі на ринку Китаю збільшилася до 37% з 27,4% роком раніше.

В цілому за підсумками першого півріччя 2019 року виручка Xiaomi збільшилася на 20%, до $3,56 млрд доларів, а чистий прибуток – на цілих 49,8%, до $810,32 млн. Тобто за підсумками року виробник з високою ймовірністю покаже хороший фінансовий результат.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua