Вкотре працівники Райффайзен Банку Аваль надали допомогу на лікування тяжкохворих дітей


Вкотре працівники Райффайзен Банку Аваль надали допомогу на лікування тяжкохворих дітей

Київ. 21 серпня. – Четвертий рік у Райффайзен Банку Аваль діє безстрокова благодійна акція на підтримку дітей з онкологічними та іншими тяжкими захворюваннями «Допоможи тим, хто цього потребує». Акцію започатковано у співпраці зі Всеукраїнським благодійним фондом «Запорука».

Працівники банку добровільно долучаються до акції збору коштів, щомісячно переказуючи пожертви на спеціальний рахунок у ВБФ «Запорука». Ці кошти спрямовуються на закупівлю ліків для тяжкохворих дітей із малозабезпечених родин.

У 2 кварталі 2019 року, дякуючи підтримці працівників Райффайзен Банку Аваль, благодійний фонд зміг допомогти 5 маленьким пацієнтам відділення дитячої нейрохірургії Інституту нейрохірургії ім. академіка А.П. Ромоданова та дитячого відділення Національного інституту раку на суму близько 33 тис. грн.

Серед них: Віталій Т. із Івано-Франківська; Ваня В. із Кіровоградської обл.; Ростислав Г. із Харківської обл.; Олександра Д. із Житомирської обл. (діти лікувалися в Інституті нейрохірургії), а також Валерія Г. із Донецької області, яка пройшла курси лікування в Інституті раку.

Благодійна акція «Допоможи тим, хто цього потребує» у Райффайзен Банку Аваль триває.

Волонтери банку регулярно долучаються і до інших благодійних акцій та донорства, демонструючи свою соціальну активність та небайдужість до тих, хто найбільше потребує допомоги.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Райффайзен Банк Аваль
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua