McKinsey побачила ознаки нової боргової кризи в Азії


McKinsey побачила ознаки нової боргової кризи в Азії

Через понад 20 років після боргової кризи в Азії міжнародна консалтингова компанія McKinsey & Co. попереджає про “зловісні” ознаки нових труднощів.

Про це пише Bloomberg.

Зростання заборгованості, складності з її погашенням, вразливість банків і тіньові практики в банківській системі – ось деякі з проблем, означених McKinsey в серпневій доповіді.

Чи достатньо цих факторів для того, щоб спровокувати нову кризу, поки неясно, але влада і бізнес повинні відстежувати загрози, пишуть автори доповіді.

Застереження McKinsey прозвучало на тлі уповільнення глобальної економіки, яке негативно впливає на прибуток азіатських компаній, в той час як торгова війна між США і Китаєм підсилює неприйняття ризику з боку інвесторів ринку боргу.

Проте інвестменеджери відзначають поліпшення кредитних метрик емітентів доларових облігацій в Азії за останні роки, а Moody’s Investors Service минулого тижня висловило припущення, що більшість країн регіону будуть в змозі компенсувати наслідки уповільнення глобальної економіки за допомогою монетарних і бюджетних заходів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua