Радник Зеленського пропонує розділити Нафтогаз і Укрзалізницю


Радник Зеленського пропонує розділити Нафтогаз і Укрзалізницю

Великі держкомпанії, які є монополістами, потрібно розділяти на частини і продавати.

Таку заяву зробив виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера, позаштатний радник Президента Володимира Зеленського Олег Устенко в інтерв’ю “Радіо НВ”.

«Як можна спробувати зрушити наше судно з тієї мілини, на якій воно зараз знаходиться? Розвиток конкуренції, демонополізація економіки … Ті монстри, які існують, повинні бути вбиті і розчленовані. Я маю на увазі НАК Нафтогаз, Укрзалізницю. Ті монстри, які заважають жити і дихати не дають, типу Державної продовольчо-зернової корпорації (ДПЗКУ), Укрспирту… повинні просто піти», — зазначив він.

На думку Устенка, Укрспирт «повинен бути повністю приватизований». Він додав, що в ДПЗКУ «смислового навантаження в принципі не існує».

Радник Зеленського вважає, що Укрзалізницю потрібно розділити і продати, залишивши в руках держави «стратегічні речі і не дуже цікаві для бізнесу».

«Я не сприймаю всі ці розмови, що „не смійте говорити про приватизацію, коли ми знаходимося внизу піку економічного циклу“. Це правда, але, по-перше, ніхто не сказав, що завтра в світі буде усміхнена ситуація для всіх ринків і для України зокрема. Там теж є загрози і серйозні ризики. Але що для нас краще: чекати, коли ситуація на ринку стане кращою і ми тоді продамо і отримаємо більше грошей, але при цьому кілька років будемо продовжувати закривати очі на те, що вимивається наш державний ресурс?» — заявив Устенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua