Олександр Писарук стане новим Головою Правління Райффайзен Банку Аваль


Олександр Писарук стане новим Головою Правління Райффайзен Банку Аваль

Після заздалегідь запланованого ретельного підбору відповідного наступника Наглядова рада прийняла рішення призначити Олександра Писарука новим Головою Правління АТ «Райффайзен Банк Аваль». Це рішення має бути погоджене державними органами нагляду. 54-річний українець є банкіром вищого рангу, який має 27 років досвіду, включаючи керівні посади у провідних міжнародних банках, а також у Національному банку України та МВФ.

Володимир Лавренчук обіймав посаду Голови Правління АТ «Райффайзен Банк Аваль» протягом останніх 14 років. За цей час банк трансформувався та став сучасною й ефективною фінансовою установою, добре інтегрованою з Райффайзен Банк Інтернаціональ, однією із провідних європейських банківських груп.

АТ «Райффайзен Банк Аваль» займає провідну позицію та має відмінну репутацію на українському фінансовому ринку завдяки високому рівню довіри клієнтів та визначним фінансовим результатам, продемонстрованим в останні роки.

«Володимир Лавренчук зробив вагомий внесок в успіх Райффайзен Банку Аваль. Він зважено та самовіддано керував банком, іноді проводячи його крізь дуже бурхливі води. Він передає своєму наступнику потужний банк. Від імені Наглядової ради хочу висловити йому нашу вдячність та високе визнання», — сказав Мартін Грюль, Голова Наглядової ради АТ «Райффайзен Банк Аваль». «Ми раді, що в особі Олександра Писарука знайшли досвідченого та знаного наступника, який продовжить успішну роботу Володимира Лавренчука», — додав Мартін Грюль.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Райффайзен Банк Аваль
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua