Українцям готують індивідуальне декларування доходів


Українцям готують індивідуальне декларування доходів

Українцям хочуть ввести посімейне декларування доходів. Уряд вважає, що така система буде більш ефективною, ніж нинішня система оподаткування.

Про цю новину в інтерв’ю розповів нардеп від партії “Слуга народу” Данило Гетьманцев. Саме його вважають одним з головних претендентів на місце керівника парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

За його словами, обов’язкове декларування доходів запровадять через декілька років після податкової амністії і добровільного декларування.

“Ми повинні спочатку виключити можливість ухилення від оподаткування великого бізнесу і олігархату з використанням низькоподаткових юрисдикцій. Друге – ввести таку форму декларування, яке буде вигіднішою для платників податків”, – повідомив Гетьманцев.

Політик заявив, що тоді українці не лише самостійно будуть декларувати доходи, але і в межах своєї сім’ї, тобто сплачувати податок за всю родину.

“Якщо, наприклад, у вас є утриманці або пільговики, це все повинно враховуватися в рахунок зменшення сукупного оподатковуваного доходу”, – сказав депутат.

Податкову декларацію першочергово буде формувати податкова служба з тих джерел інформації, які вона має (про зарплату людини, про майно тощо), і направляти в електронному вигляді платнику податків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ДПС України
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua