До кінця року курс гривні істотно не знизиться - банкіри


До кінця року курс гривні істотно не знизиться - банкіри

Строки початку сезонної девальвації гривні можуть зміститися ближче до початку жовтня – так вважають банкіри, опитані агентством “Інтерфакс-Україна”.

“Вже можна сказати, що строки початку сезонного зростання курсу долара порушені: до середини серпня спостерігається стабільний девальваційний тренд долара, ринок завис на рівні трирічного мінімуму 25-25,20 грн/$1. Цьогоріч традиційний початок девальваційного тренда для гривні варто очікувати з невеликою затримкою – з початку жовтня”, – сказав директор казначейства банку “Кредит Дніпро” Олег Курінний.

За його оцінкою, за умови збереження політичної стабільності до кінця поточного року курс гривні залишиться в коридорі 25,5-26,5 грн/$1.

Заступник голови правління Першого інвестиційного банку Владислав Кравець вважає, що до кінця вересня, поки не буде сформований новий склад уряду, курс гривні істотно не зміниться.

Старший аналітик Райффайзен Банку Аваль Михайло Ребрик вважає, що традиційні осінні тренди цього року будуть згладжені. “У базовому сценарії ми очікуємо повернення курсу гривні в діапазон 25,5-26,5 грн/$1 з можливим ситуативним ослабленням до 27,5 грн/$1 до кінця поточного року”, – сказав він, зазначивши при цьому, що девальваційні очікування можуть посилитися у разі зростання політичної турбулентності.

За словами Ребрика, стан платіжного балансу і обсяг золотовалютних резервів залишаються фундаментально сприятливими для збереження курсової стабільності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua