Проект найдовшого підземного тунелю під загрозою (карта)


Проект найдовшого підземного тунелю під загрозою (карта)

Проект будівництва найдовшого у світі тунелю між Таллінном і Гельсінкі, на який планується витратити 15 млрд євро, зіткнувся з першими труднощами.

Про це повідомляє Forbes.

Уряд Естонії схвалить проект тільки в тому випадку, якщо отримає детальні гарантії його завершення. Також вказується, що автори проекту не змогли пояснити, як вираховують число людей, які зможуть користуватися тунелем.

Ідея проекту полягає в тому, щоб з’єднати дві країни 103-кілометровим тунелем, по якому їздитимуть надшвидкісні поїзди. Доїхати з однієї столиці в іншу можна буде за 20 хвилин. Зараз же для цього необхідно переправлятися по затоці на поромі, що займає 1,5-2 години. Цей шлях регулярно долають десятки тисяч естонців, які працюють в районі Гельсінкі, і фінські туристи, які прямують у Таллінн. Естонія і Фінляндія роками обговорювали способи спростити транспортне сполучення.

Крім тунелю, проект передбачає створення в Фінській затоці штучного острова, де зупинятимуться потяги. На острові передбачається побудувати нерухомість для постійного проживання близько 50 000 чоловік, а новий тунель може стати найдовшим залізничним тунелем у світі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua