Стало відомо, на якому етапі будівництво Подільського мосту


Стало відомо, на якому етапі будівництво Подільського мосту

Будівництво Подільського мосту в Києві вже профінансували на 697,8 млн грн.

Про це розповіла Дирекція будівництва дорожньо-транспортних споруд Києва.

“Кошторисна вартість будівництва становить – 11 251,186 млн грн (в цінах 2016 року), на 2019 рік передбачено 830 млн грн. Станом на сьогодні об’єкт профінансовано на 697,8 млнгрн”, – повідомила дирекція.

На мосту триває демонтаж шпренгелів (стрижневих конструкцій – ред.), зварювання вікон на арці, встановлення і зварювання консольних плит. Ведуться роботи з демонтажу, різання і вивезення тимчасових опор, а також огляд і герметизація болтових з’єднань.

Крім того, на естакаді на Рибальському півострові ведуться роботи з нанесення гідроізоляції і встановлення гранітного борту. Також продовжується будівництво естакади на Русанівських садах від опори №20 до опори №26. Ведеться бетонування паль шляхопроводу на ділянці від вул. Центральної Садової до залізниці, балки автопроїзду укрупнюються на стапелях.

“Що стосується будівництва заїзду з вулиць Набережно-Хрещатицька і Верхній Вал на Подільський мостовий перехід, то виконано будівельні роботи зі встановлення огорожі будівельного майданчика. Триває встановлення опалубки і армування ростверку на опорі 6, влаштування тіла опори №0 і №1 і перебудова інженерних мереж (теплові мережі, водопровід, каналізація, електричні та телекомунікаційні мережі)”, – зазначила дирекція.

На естакаді на Трухановому острові влаштовують тротуар і встановлюють бар’єрну огорожу. Проводиться монтаж бар’єрного огородження естакади в урочищі Горбачиха.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua