США відкладуть запровадження мит на китайську техніку


США відкладуть запровадження мит на китайську техніку

Адміністрація США вирішила відкласти запровадження 10% мита на деякі китайські товари, серед яких ноутбуки та мобільні телефони, як це американська адміністрація планувала зробити з наступного місяця.

Про це Торгове представництво США повідомило на своєму офіційному сайті.

“У рамках процесу суспільного обговорення і слухань було ухвалене рішення відкласти запровадження мита для деяких статей до 15 грудня. Продукти цієї групи включають, наприклад, мобільні телефони, ноутбуки, ігрові приставки, деякі іграшки, комп’ютерні монітори та деякі предмети одягу і взуття”, – йдеться у повідомленні.

Окрему групу китайських товарів вирішили зовсім не обкладати додатковим митом, грунтуючись на факторах “здоров’я, безпеки, національної безпеки та інших”.

Про рішення відкласти введення мит американське представництво повідомило невдовзі після того, як міністерство Китаю заявило про проведення телефонної розмови між віцепрем’єром Лю Хе та торговими представниками США.

Довідка Finance.ua:

  • Президент Дональд Трамп раніше заявив, що 1 серпня він введе 10% тариф на китайські товари на суму 300 мільярдів доларів. Він звинуватив Китай у недотриманні обіцянок придбати більше американської сільськогосподарської продукції.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua