Державне фінансування будуть отримувати 11 партій: названі суми


Державне фінансування будуть отримувати 11 партій: названі суми

Національне агентство України з питань запобігання корупції ухвалило рішення про надання 11 політичним партіям державного фінансування їхньої статутної діяльності.

Про це агентство повідомили у НАЗК.

Згідно з результатами позачергових парламентських виборів, державне фінансування отримають партії “Слуга народу”, “Опозиційна платформа – За життя”, Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, “Європейська солідарність”, “Голос”, “Радикальна партія Олега Ляшка”, “Сила і честь”, “Опозиційний блок”, “Українська стратегія Гройсмана”, “Партія Шарія” і Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

В НАЗК повідомили, що всі ці партії виконали умови для отримання коштів із держбюджету, зокрема, відкрили гривневі рахунки в банках. Кошти їм надаватимуться з 1 січня 2020 року.

Загальна сума державного фінансування партій залежить від розміру прожиткового мінімуму та явки на виборах. Згідно з даними ЦВК, явка на останніх парламентських виборах становила 14,7 мільйона виборців. Кожен голос передбачає фінансування розміром в два відсотки від прожиткового мінімуму (38,42 гривні).

Окрім того, партії отримуватимуть додаткові кошти, якщо у своєму складі матимуть третину жінок.

За попередніми підрахунками громадського руху “Чесно”, загальний бюджет держфінансування партій у 2020 році сягатиме 565,5 мільйона гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua