У Новій Зеландії визнали законною виплату зарплат в криптовалюті


У Новій Зеландії визнали законною виплату зарплат в криптовалюті

Податкове управління Нової Зеландії визнало законним отримання доходу в криптовалюті найманими працівниками і опублікувало керівництво з його оподаткування.

Так, в цифрових активах може бути отримано лише до половини заробітної плати з прив’язкою до її розміру або ж фіксованому курсу.

Оподаткуванню підлягають всі доходи, отримані найманими працівниками в криптовалюті, включаючи винагороду за послуги, бонуси, комісійні та чайові. Проте на самозайнятих платників податків нові правила не поширюються.

Одночасно з цим, для того, щоб отримана співробітником криптовалюта підлягала оподаткуванню, вона повинна бути доступна для конвертації в фіатні кошти і не мати обмежень, пов’язаних з її негайним витрачанням. Йдеться про нативні цифрові валюти тимчасових платіжних мереж (таких як біткойни), а не про utility-токени окремих сервісів або ж security-токени окремих компаній.

«У нинішніх умовах, коли криптоактиви не завжди приймаються як оплата за товари і послуги, комісар вважає, що криптоактиви, які не можна конвертувати безпосередньо у фіатну валюту на біржі, не є повноцінними «грошима», які можна вважати зарплатою», – йдеться в постанові відомства.

Нагадаємо, в 2017 році Управління з фінансового регулювання і нагляду Нової Зеландії прирівняло криптовалюту до цінних паперів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua