Зарплати в Україні зростають переважно у співробітників вищої ланки


Зарплати в Україні зростають переважно у співробітників вищої ланки

В Україні зберігається величезний розрив між рівнем оплати праці топ-менеджерів і співробітників середньої ланки. І цим вітчизняна ситуація відрізняється від картини в розвинених економіках світу.

Як свідчать дані консалтингової компанії Korn Ferry, зростання зарплат в Україні в 2015-2019 роках стосувалося більше співробітників вищої ланки.

Так, з 2015‑го на 80% зросли річні оклади гендиректорів в сфері виробництва товарів народного споживання (FMCG): з $40 тис. до $72 тис. Топи банків стали отримувати на 62% більше: замість $51 тис. – $82,6 тис. на рік. Гендиректори в торговельній роздробі за підсумками 12 місяців отримують не $37 тис., а трохи більше ніж $53 тис. (+44 %). На 36 % зросли річні оклади керівників у сфері виробництва (з $44 тис. до $60 тис.).

При цьому українські зарплати перших осіб компаній в 12 разів вищі за доходи спеціалістів середнього рівня. В Європі цей розрив, як правило, не більш як у 3-4 рази.

Отримати гроші до зарплати

Вітчизняні топи досить близько підібралися до своїх колег з країн Європи. “Різниця в зарплатах у вітчизняних і європейських перших осіб компаній не така велика — всього 30-40%. При тому, що рівень життя у нас набагато нижчий”, — розповідають у Korn Ferry.

В цілому, з 2015 року сумарний зарплатний фонд українських компаній зростав на 15% на рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua