Amazon вимагає від інших продавців підвищення цін на свої товари


Amazon вимагає від інших продавців підвищення цін на свої товари

Американський гігант інтернет-торгівлі Amazon вимагає від продавців піднімати ціни на свої товари в інших інтернет-магазинах на маркетплейсі, якщо там вони продаються дешевше.

Про це пише Bloomberg.

За даними агентства, Amazon постійно перевіряє ціни продавців на інших майданчиках. Якщо компанія продає товари дешевше, наприклад, на Walmart, то Amazon висилає їй попередження. Якщо продавець не бере до уваги рекомендації, Amazon може його «покарати» і знизити в результатах пошуку.

Amazon почала розсилати такі повідомлення в 2017 році, але останнім часом, за словами ритейлерів, частота повідомлень зросла. У попередженнях компанія вказує, що товар продавця не зможе отримати кнопку «Купити зараз», оскільки ціни на нього на Amazon вищі, ніж у інших ритейлерів.

Опитані виданням компанії зізнаються, що вважають за краще виконати вказівки Amazon і підвищити ціни на своїх майданчиках, щоб не втрачати канал продажів.

Такі дії можуть привернути увагу антимонопольних органів.

В Amazon заявили, що продавці самостійно встановлюють ціни на товари як на її майданчику, так і в інших інтернет-магазинах. Компанія тільки допомагає збільшити продажі на Amazon, надаючи їм рекомендації з оформлення «кращої пропозиції».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua