У парламенті Венесуели оцінили держборг країни мінімум в $160 мільярдів


У парламенті Венесуели оцінили держборг країни мінімум в $160 мільярдів

Член Постійного комітету Національної асамблеї (однопалатного парламенту) Венесуели з питань фінансів і економічного розвитку Луїс Стефанеллі оцінив обсяг зовнішнього боргу країни в 160 мільярдів доларів.

Відповідну оцінку депутат дав, виступаючи на парламентських слуханнях, присвячених ситуації навколо заборгованості Боліваріанської Республіки.

“Венесуельський борг, за найскромнішими оцінками, становить щонайменше 130 мільярдів доларів, а за найсміливішими – 198 мільярдів доларів, – наводить слова парламентарія радіостанція Union Radio. – Це в середньому дає обсяг в 160 мільярдів доларів”.

За словами законодавця, перед тим як оприлюднити свої висновки, він провів консультації з низкою експертів-економістів, а також вивчив доповідь парламенту на тему зовнішнього боргу. Коментарів з боку уряду з приводу цих заяв поки що не надходило.

Венесуела протягом останніх років переживає гостру соціально-економічну кризу, що супроводжується девальвацією національної валюти.

Міжнародний валютний фонд прогнозує, що до кінця поточного року інфляція в південноамериканській країні може досягти 10 мільйонів відсотків. Згідно з оцінками ООН, Боліваріанську Республіку залишили вже понад 4 мільйони осіб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua