Цифрова валюта, яку розробляє ЦБ Китаю, замінить паперові банкноти - експерт


Цифрова валюта, яку розробляє ЦБ Китаю, замінить паперові банкноти - експерт

Представники Народного банку Китаю (PBoC) підтвердили намір прискорити розробку власної цифрової валюти, яка, як припускають експерти, з великою часткою ймовірності може замінити традиційні паперові банкноти.

Про це пише AMBCrypto з посиланням на заяву ЦБ Китаю.

Також фінансовий регулятор Китаю зазначив, що буде відстежувати останні тренди в сфері розробок віртуальних валют – як у себе в країні, так і за її межами.

У липні глава дослідницького підрозділу PBoC Ван Синь припустив, що ініціатива Facebook з запуском проекту Libra змусить владу Китаю прискорити роботу над власною цифровою валютою, вивченням якої вони займалися останні кілька років.

У коментарі виданню BJNews заступник декана Інституту капіталу і фінансів при Китайському університеті політичних наук Ву Чанхай зазначив, що така цифрова валюта може замінити банкноти, буде служити перешкодою для людей, які займаються незаконною діяльністю, а також допоможе трансформувати фінансову інфраструктуру країни.

Також він переконаний, що через наявну модель державного управління Libra від Facebook не зможе замінити фіатну валюту Китаю і не чинитиме серйозного впливу на її цифровий аналог.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua