Київські парковки почнуть продавати через ProZorro


Київські парковки почнуть продавати через ProZorro

Права на оренду всіх київських парковок будуть тепер продавати виключно через систему ProZorro.

Про це повідомила депутат Київради Ольга Балицька, яка й ініціювала нововведення. Столичні чиновники кажуть, що мають намір таким чином викорінити корупцію при проведенні торгів.

Читайте також: Як оплатити паркування в Києві з мобільного

Раніше передача прав на парковку відбувалася через «Київтранспарксервіс». Останній передавав транспортній комісії Київради список потенційних місць для паркування, а депутати голосували тільки за адреси. Після цього «Київтранспарксервіс» на свій розсуд обирав, кому і за які гроші ці місця віддавати. За словами Балицької, стоянки ділили між загадковими ФОП за вартістю, заниженою в три-чотири рази.

«Запрацювала нарешті на повну силу реформа парковок, яку ми з боєм проводили через Київраду. Тільки за останній місяць було оголошено 38 аукціонів на продаж прав на облаштування паркувальних місць, а дію всіх «попередніх договорів» припинено повністю», – зазначила Балицька.

Також вона звернула увагу, що раніше права на паркування в Києві продавалися взагалі без тендерів і під грифом «комерційна таємниця». Було засекречено все – від імен контрагентів до сум і термінів договорів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua