Розмитнення "євроблях" поповнило Пенсійний фонд майже на 8 млрд грн


Розмитнення "євроблях" поповнило Пенсійний фонд майже на 8 млрд грн

З початку дії закону про акцизи на легкові автомобілі в бюджет Пенсійного фонду надійшло 7,9 млрд грн за розмитнення автомобілів на європейських номерах.

Про це повідомила прес-служба Пенсійного фонду України у відповідь на інформаційний запит 112.ua.

Читайте також: Стало відомо, який насправді середній вік авто в Україні

“Надходження від митних платежів при митному оформленні для вільного обігу транспортних засобів, ввезених на митну територію України та поміщених у митні режими транзиту, або тимчасового ввезення в період з 1 січня 2015 року до дня вступу в силу закону України від 8 листопада 2018 року “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів “станом на 25.07.2019 (з урахуванням надходжень в 2018 році) становлять 7 943,7 млн ​​гривень”, – розповіли в Пенсійному фонді .

Раніше в ПФУ повідомляли, що планові надходження від оподаткування транспортних засобів на єврономерах на 2019 рік передбачено в сумі 1 млрд грн.

Водночас п’ятий президент України Петро Порошенко ще в лютому заявив, що кошти від пільгового митного оформлення автомобілів направлені на рахунок Пенсійного фонду в розмірі майже 13,6 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua