Автоматична індексація вантажних залізничних тарифів негативно вплине на енергетику


Автоматична індексація вантажних залізничних тарифів негативно вплине на енергетику

Запропонована “Укрзалізницею” автоматична індексація тарифів на вантажні залізничні-перевезення призведе до зростання витрат на доставку палива до ТЕС оціночно на 118 млн гривень до кінця 2019 року.

 Таку думку висловив виконавчий директор “Всеукраїнської Енергетичної Асамблеї” Олексій Чернявський.

Читайте також: Укрзалізниця скоротить пасажирські перевезення, якщо уряд не знизить земельний податок для компанії

Це знижує конкурентоспроможність вугільних підприємств і негативно позначиться на роботі енергетичної галузі та програмі підготовки до осінньо-зимового опалювального сезону 2019-2020 рр.

“Індексація залізничних тарифів збільшить вартість перевезення вугілля на 20-30 грн/тонна залежно від підприємства. Сумарно це призведе до зростання витрат на доставку палива до ТЕС оціночно на 118 млн грн до кінця 2019 року”, – підкреслив Чернявський.

На думку Олексія Чернявського, ініціатива від “Укрзалізниці” несе загрози в ході підготовки до наступного опалювального сезону.

“Знижується конкурентоспроможність вугільних підприємств, в першу чергу – державних, які і так є збитковими і вимагають державних дотацій, що в свою чергу негативно позначиться на діяльності енергетичної галузі та програмі підготовки до осінньо-зимового опалювального сезону 2019-2020гг. Але ж стабільні поставки українського вугілля з шахт на ТЕС – це запорука енергетичної безпеки нашої країни. З огляду на критичну ситуацію у вугільній галузі на державних підприємствах, гранично важливо ретельно аналізувати всі наслідки подібних рішень”, – зазначив Олексій Чернявський.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua