У 2018 році обсяг венчурних інвестицій в українські проекти зріс на 30% - звіт


У 2018 році обсяг венчурних інвестицій в українські проекти зріс на 30% - звіт

Обсяг венчурних інвестицій в українські проекти зріс на 30% та становив 337 мільйонів доларів.

Про це свідчать дані Української асоціації венчурного та приватного капіталу, йдеться у звіті KPMG Enterprise Venture Pulse.

“Частка України в глобальному обсязі ринку венчурних інвестицій залишається незначною – близько 0,1%. Але з огляду на високий рівень недоінвестування економіки та зацікавленість українських інвесторів в локальному ринку, в середньостроковій перспективі можна очікувати на позитиву динаміку ринку.

Цьому сприятимуть довгоочікуваний запуск Українського національного фонду стартапів і Фонду підтримки винаходів. Великі локальні компанії також реалізують ряд інвестиційних проектів і активно інвестують в стартапи”, – заявив Андрій Усенко, заступник директора, ринок інвестицій і капіталу KPMG в Україні.

Зазначається, що загальний обсяг здійснених венчурних інвестицій у світі у другому кварталі 2019 року лишився стабільним та становив 52,7 мільярдів доларів.

Хоча в регіональному розрізі результати виявилися не настільки однозначними: США, Америка та Європа залучили суттєві інвестиції, тоді як в Азії тривав застій.

У звіті зазначено, що у третьому кварталі очікують стабільну світову тенденцію до зменшення кількості угод на заключній стадії.

Це може допомогти залучити фінансування висококваліфікованих компаній, що перебувають на етапі становлення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua