В Австралії відбувся перший автономний 5G-дзвінок


В Австралії відбувся перший автономний 5G-дзвінок

Компанії Ericsson і Telstra успішно здійснили перший в історії Австралії наскрізний 5G SA (автономний) дзвінок в Центрі інновацій 5G Telstra на Золотому березі Австралії, що прискорює процес просування по шляху впровадження 5G.

Дзвінок був здійснений в смузі 3.6 Гц, для забезпечення зв’язку використовувалося обладнання виробництва Ericsson – Baseband 6630, Radio AIR6488 і пристрій 5G SA, зібраний на чіпсеті MediaTek.

Днями в компанії Ericsson заявили про розробку нового сучасного програмного забезпечення Standalone (SA) New Radio (NR), яке забезпечує зв’язок з надмалим часом відгуку, а також нові можливості для швидкого розширення покриття 5G.

5G Standalone стане потенційним каркасом радіомереж 5G, що має підвищити ефективність їхньої роботи і створити нові варіанти використання. 5G Standalone стане будівельним блоком системи Industry 4.0, в якій присутній ефективний зв’язок, з притаманними 5G низькою затримкою, гнучкістю і високою швидкістю і буде стимулювати розвиток нових технологій і галузей.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua