"Нафтогаз" представив нову стратегію видобутку газу


"Нафтогаз" представив нову стратегію видобутку газу

НАК “Нафтогаз” продемонстрував оновлену стратегію видобутку палива. План розрахований на найближчі 2-3 роки, вже затверджений наглядовою радою компанії і прийнятий як керівництво до дії.

Про це на презентації самої програми повідомив керівник газового інтегрованого бізнесу компанії “Нафтогаз України” Андрій Фаворов.

Концерн виділятиме більше фінансів, щоб інтенсифікувати видобуток в тих родовищах, які більш ефективні. Успішність реалізації будуть оцінювати в прибутку компанії, а не в кубометрах газу.

Компанія зосередиться на тому, щоб максимально повернути інвестиції, що дуже змінить чинну парадигму в держкомпанії.

“Люди звикли дивитися і вимірювати ефективність в кубах і в метрах. Я хочу вимірювати ефективність в дохідній складовій, в грошах”, – сказав Фаворов.

За його словами, у зв’язку зі зміною ситуації на ринку Європи, дохідна частина від реалізації газу впала в два рази, тому компанія змушена приймати кардинальні рішення і переглядати стратегію, з метою домогтися максимізації дохідної грошової частини від “Укргазвидобування” для акціонерів.

Компанія працюватиме в ключових напрямках:

 • Утримати базовий рівень видобутку через продовження операцій з інтенсифікації та інвестиції в розширення вузьких місць в інфраструктурі. Раціональний хід – сфокусувати увагу на конкретній свердловині, а не гнатися за всім.
 • “Нафтогаз” зосередиться на впровадженні діджиталізації на родовищах і оновленні ІТ-інфраструктури системи видобутку, щоб зменшити свої витрати.
 • Видобуток скрапленого газу та газоконденсату буде нарощуватися, оскільки через сприятливу ​​ситуацію на ринку це вигідніше, ніж звичайний газ.
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

 • !

  Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua