📌 Скільки грошей витрачають українці на відпочинок влітку? (опитування Finance.ua)


📌 Скільки грошей витрачають українці на відпочинок влітку? (опитування Finance.ua)

Літо — сезон сонця, тепла, і звичайно ж відпочинку. Але відпочинок, втім, як і робота, може бути різним та й часто залежить від кількості витрачених на нього грошей. Тому ми вирішили з’ясувати, скільки готові витратити/витратили (виходячи з розрахунку на 1 особу) на відпочинок цього літа читачі порталу Finance.ua.

Як демонструють результати опитування, 24% готові викласти за літній відпочинок 10-15 тис. гривень. 23% готові до того, що їхні гаманці худнуть на суми більшу від 30 тис. гривень. І хоча 13% опитаних вказали, що працюють зовсім без відпочинку, стільки ж (13%) вказали, що витрачають до 20-25 тис. гривень. 12% поділилися, що витрачають від 25 до 30 тис. гривень. 11% можуть відпочити витративши при цьому до 5 тис. гривень. І лише 4% вдається кардинально економити на відпочинку, і витрачати до 2 тис. гривень.

До речі, якщо ви давно мрієте про відпочинок, але не вистачає коштів, за допомогою порталу Finance.ua завжди можна отримати кілька тисяч гривень за 10-20 хвилин собі на карту. Для цього достатньо скористатися спеціальним сервісом Finance.ua. Він підбере для вас оптимальні умови за кредитами від надійних банків й кращих МФО України:

Хочу розглянути усі варіанти 🌴

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua